(officiele) uitslag Oude Stort Loop

27 november 2011



trim-mannen (prestatieloop)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Niels van Wensen1976Groene Ster0:19:33 (4500m)
2Jurgen Holling1969Groene Ster0:23:46 (6000m)
3David Bomer1970DJA0:34:56 (9000m)
4WouterJacobs1992Groene Ster0:40:37 (9000m)


trim-vrouwen (prestatieloop)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Jenny Pope1990Groene Ster0:12:59 (3000m)
2Veronique v Gils19620:28:50 (4500m)


Mini pup jongens (500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Jelle Francois--Groene Ster0:02:19
2JulianAntens--THOR0:02:23


Mini pup meisjes (500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Anouk Verdaasdonk--Spado0:01:51
2 Romée Gladdines--Diomedon0:02:14
3 Alyssa Sheppard--Spado0:02:16
4 Amber Aertssen--Diomedon0:02:20
5 Vera Hultermans--Spado0:02:35
6 Anouk Gabriëls--Diomedon0:02:44
7 Luna Francois--Groene Ster0:03:01


C pup meisjes (1000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Joyce Foesenek--Achilles0:04:50
2RomyForszong--Achilles0:04:56
3 Isabel Bömer--DJA0:05:11
4 Bibiënne Suijkerbuij--AVO '830:05:15
5 Trijntje van Elzakke--Spado0:05:18
6 Ella Masclee--Sprint0:05:24
7 Sarah de Geus--Groene Ster0:05:28
8 MikkiLips--Sprint0:05:30
9 Kaylee Damen--Achilles0:05:32
10 Loïs Michielsen--Spado0:05:39
11 Kyra Ligtvoet--Groene Ster0:05:49
12 Marena van Bers--Diomedon0:05:55
13 Mirte van Aalst--Spado0:05:56


C pup jongens (1000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Nigel Groen--Groene Ster0:04:11
2 Jens de Wilde--Sprint0:04:13
3 Tim Pelkmans--Sprint0:04:15
4 Koen van Leent--Groene Ster0:04:43
5 Tim Frijters--AVO '830:04:54
6 Liam van Broekhoven--Groene Ster0:05:01
7 Cas Overzier--Groene Ster0:05:04
8 Jeroen Schepers--Spado0:05:16
9 Wouter van Hassent--Groene Ster0:05:26
10 Rens Römgens--Sprint0:05:29
11 Lucas vd Berg--Groene Ster0:05:41


B pup meisjes (1000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Noortje de Deugd--Spado0:04:25
2 Linsy Heestermans--Sprint0:04:34
3 Marit van der Klugt--Thor0:04:59
4 Femke Schuit--Spado0:05:02
5 Janne de Jager--Groene Ster0:05:08
6 Lindsay Goossens--Spado0:05:10
7 Yaniek van Broekhove--Spado0:05:11
8 Sarah Prinsen--Sprint0:05:12
9 Bente van Geel--Groene Ster0:05:17
10 Ashani Fernando--Thor0:05:18
11 Ilse Leungen--Achilles0:05:22
12 Ineke Aarts--Spado0:05:23
13 Iris Coljee--Thor0:05:45
14 Nine Gelderblom--Achilles0:06:03


B pup jongens (1000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Jaap Rodermond--Sprint0:04:18
2 Ditchano Suijkerbuij--AVO'830:04:25
3TeunDekkers--THOR0:04:29
4 Daniël Tolenaars--Groene Ster0:04:32
5 Bart Dirne--Achilles0:04:34
6 Timo van Aalst--Spado0:04:46
7 Daan Hultermans--Spado0:04:48
8 Teije van Vliet--Sprint0:04:51
9 Max Romme--Diomedon0:04:59
10 Jesper van Meer--Spado0:05:03
11 Boy Schuurbiers--Sprint0:05:12
12 Bas Bastiaansen--AVR '900:05:13
13LucMaessen--Sprint0:05:14


A pup meisjes (1000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Meike Verdaasdonk--Spado0:04:06
2 Britt Dingenouts--Achilles0:04:12
3 Lot van der Hel--Sprint0:04:15
4 Jinke Prinsen--Sprint0:04:17
5 Lara van der Klugt--Thor0:04:18
6 Lonne Mallens--Sprint0:04:19
7 Tessa Marijnissen--Spado0:04:21
8 Esmee Foesenek--Achilles0:04:22
9 Britt Marijnissen--Sprint0:04:25
10 Ymke Timmermans--Groen Ster0:04:26
11 Neeltje Lodiers--Thor0:04:29
12 Eline Verhulst--Spado0:04:31
13 Jasmijn Brouwer--Thor0:04:33
14Bentede Baat--Spado0:04:34
15 Kenna Janssens--AVO'830:04:36
16 Emmely Goossens--Spado0:04:37
17Bente de Jager--Groene Ster0:04:38
18 Claudy Nouws--Thor0:04:41
19 Anniek Bloemers--Sprint0:04:42
20 Esmee Lamers--Thor0:04:45
21 Lotte Verlaar--AVR '900:04:46
22 Elle Gunter--Thor0:04:47
23 Britt Palings--AVO '830:04:49
24 Veerle van Doorn--Sprint0:04:50
25 Britt Louisse--Thor0:05:01
26LindseyNorman--AVO '830:05:03
27 Ida Zantboer--Diomedon0:05:09
28 Nena Jeltema--Sprint0:05:12
29 Julissa van den Berg--Achilles0:05:15
30 Simone de Lange--Sprint0:05:17
31 Marit van Bergen--Thor0:05:22
32 Bente van den Broek--Achilles0:05:23
33 Katrien Casteleijns--Achilles0:05:25
34 Manon Belfzoid--Thor0:05:37
35 Tessa Reuvers--Diomedon0:05:38
36 Lisa Romgens--Sprint0:05:39


A pup jongens (1200m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Jorg Gorissen--Sprint0:04:26
2 Peer Voesenek--Sprint0:04:27
3 Jim de Wilde--Sprint0:04:33
4 Stan de Deugd--Spado0:04:35
5 Norbert Weijenberg--Spado0:04:39
6 Jelle van Hofslot--Sprint0:04:48
7 Cyrille Bömer--DJA0:04:54
8 Dani Bosman--Thor0:04:55
9 Sjoerd Gijzen--Sprint0:04:56
10 Jip Haast--Spado0:04:57
11 Ramon Biondina--Spado0:04:59
12 Marvin Lamers--Thor0:05:01
13 Stijn Pijnenburg--AVR '900:05:02
14 Daan Bakermans--Sprint0:05:13
15 Stefan Mariën--Achilles0:05:14
16 Jarreau Suijkerbuijk--AVO '830:05:15
17 Luke de Leeuw--Sprint0:05:17
18 Nick Rodermond--Sprint0:05:19
19 Koen van Ommeren--Thor0:05:20
20 Ruben Baljon--Achilles0:05:21
21 Sven Kolk--Spado0:05:25
22 Robin van Peer--Spado0:05:27
23 Sam Schrauwen--DJA0:05:28
24 Thierry Castelijn--Thor0:05:36
25 Rob Leungen--Achilles0:05:39
26 Tom van Gastel--Thor0:05:41
27 Joost Sinke--Spado0:05:42
28 Koen Castelijns--Achilles0:05:57
29 Tobias Martinot--Achilles0:05:58
30 Jelle Derks --Groene Ster0:06:01
31 Romano van Bers--Diomedon0:06:04
32 Frank Dirven--Achilles0:06:05
33 Marijn Evers--Spado0:06:20
34 Martijn Gladdines--Diomedon0:06:37
35 Justin Gabriëls--Diomedon0:06:53


D jun meisjes (1200m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Annika Reuvers--Diomedon0:04:28
2 Anouk Prop--Spado0:04:34
3 Zoë Zwaal--Sprint0:04:45
4 Aileen Janssens--AVO '830:04:47
5 Sam Lips--Sprint0:04:48
6 Babette Bakermans--Sprint0:04:54
7 Simone Snepvangers--DJA0:04:57
8 Robin van ommeren--Thor0:05:02
9 Jeanelle Sneep--Diomedon0:05:05
10 Puck van Donselaar--Sprint0:05:10
11 Veerle Maris--Groene Ster0:05:12
12 Anouk van Gils--Spado0:05:16
13 Felicia Linders--AVO '830:05:17
14 Nienke Voorheijen--Thor0:05:18
15 Britney Brouwers--Thor0:05:20
16 Iris Voorheijen--Thor0:05:21
17 Maud Boeren--Achilles0:05:28
18 Amber van Gastel--Thor0:05:35
19 Silvie Wierckx--Thor0:05:36
20 Esmée Koppius--Diomedon0:05:43
21 Nerena Langeweg--Groene Ster0:05:54
22 Lieke van Elzakker--Spado0:06:31
23 Amber van Hal--Thor0:06:51
24 Irina Nuiten--Diomedon0:07:49


D jun jongens (1500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Martin Oonincx--Thor0:05:25
2 August v.d. Weijer--Sprint0:05:40
3 Ruben Brouwer--Thor0:05:48
4 Jasper van Eijmeren--Sprint0:05:53
5 Thomas Winters--Spado0:05:55
6 Julian de Leeuw--Sprint0:05:58
7 Frits Rasenberg--Sprint0:06:01
8 Jonas Dano--Sprint0:06:02
9 Ezeqiel Suijkerbuijk--Thor0:06:03
10 Loek Gijzen--Sprint0:06:04
11 Sander Doodewaard--Sprint0:06:05
12JipFrederiks--THOR0:06:10
13 Rik van Baal--Thor0:06:12
14 Tim Dirne--Àchilles0:06:13
15 Guus Nijkamp--Spado0:06:14
16 Rik Derks--Groene Ster0:06:15
17 Joeri van Gils--Sprint0:06:16
18 Erik Schuit--Spado0:06:17
19 Roel van der Horst--Thor0:06:22
20 Roderik Weijenberg--Spado0:06:23
21 Jelle Evers--Spado0:06:27
22 Tarek Sakhi--Sprint0:06:28
23 David Thommassen--Sprint0:06:29
24 Dennis van Gils--Sprint0:06:37
25LodeVerboom--Groene Ster0:06:38
26 Jeroen de Craen--AVR '900:06:40
27YouriSheppard--Spado0:06:46
28 Kees de Wilde--Sprint0:06:47
29 Stijn Huijsmans--Sprint0:06:49
30 Jorik van den Broek--Achilles0:06:50
31 Vincent Moes--Thor0:07:21
32 Rik v.d. Made--Thor0:07:25
33 Kees Bastiaanssen--AVR '900:07:38


C jun meisjes (1500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Ornella Wierikx--Thor0:04:58
2 Annemijn Adriaensen--AVR '900:05:09
3 Sanne van Gils--Spado0:05:12
4 Sanne Schellekens--DJA0:05:15
5 Symke Huybregts--AVR '900:05:23
6 Manon Schellekens--DJA0:05:43
7 Marga Broodman--Thor0:05:50
8AnneDingenouts--Sprint0:06:15
9 Karlijn Derks--Groene Ster0:06:22
10 Richèl Gruijters--Groene Ster0:06:40


C jun jongens (2200m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1 Daan Dirks--Achilles0:08:34
2 Stef Dirks--Achilles0:08:43
3 Koen van Duinhoven--Achilles0:08:55
4 Milan Parol--DJA0:09:00
5 Tim Burger--Sprint0:09:02
6 Freek van Blerck--Sprint0:09:15
7 Wesley Timmerman--Groene Ster0:09:19
8PhilipsRekkers--Sprint0:09:23
9 Marvin Boschman--Spado0:09:25
10 Jasper Adriaansen--Diomedon0:09:26
11 Stijn v.d. Berg--Spado0:09:40
12 Kevin Kammers--Thor0:10:10
13 Tommie Sinke--Spado0:10:12
14 Rick Gevers--Spado0:10:24
15BoudewijnCoenegracht--Sprint0:10:38
16 Bart Timmermans--Groene Ster0:10:43
17 Tim van Ommeren--Thor0:10:47
18LarsDingenouts--Sprint0:11:05


B jun meisjes (2000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1LiekeMichielsen1996Spado0:09:03
2Nadinevan Oosterhout--DJA0:09:04
3Lauravan Haaften1996Groene Ster0:09:30
4LiekeBuijs1996Spado0:09:38
5EsmeeJansen1996Spado0:10:02
6CecileMonden1995DJA0:10:59


B jun jongens (4500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1RolinoDircken1995AVR900:15:24


A jun meisjes (3000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Anoukvan Dis1994Groene Ster0:14:45
2ReinaJochems1993AVS900:15:56


A jun jongens (6000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1LucAltorf1994AVS900:20:43


Vrouwen (4500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Annev Alphen1992AVS900:18:50
2YvonneBoot1981AVO830:19:02
3Maartjevan de Lindeloof1989AVO830:19:10
4JoséKuijstermans1979Achilles0:20:24


V35 (4500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1LindaTolsma1967AC Olympia0:18:06
2MirandaBelet1972Olympia Halster0:25:48


V45+ (4500m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Jeaninevan Overveld1961THOR0:18:20
2Josévan der Linden1964Achilles0:18:38
3Mariav Laerhoven1952DJA0:19:21
4CiaSmulders-Koetsenruij1955Achilles0:20:26
5RosalieSijben-Claessen--Achilles0:20:28
6JolandaMaris1965Groene Ster0:21:18
7MargrietMonden1963DJA0:21:30


Mannen (9000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1Gerbertvd Biggelaar1987AVO '830:29:51
2Barryvan Beers1977AVO830:30:33
3RobMusters1981AVO '830:31:40
4TimHanswijk1988Diomedon0:34:10
5Thijsde Koning1990DJA0:35:48


M35 (9000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1ToonHeeren1967LTV0:29:18
2MarlonDeykers1974AVS900:32:59
3CorneKeijl1977Spado0:33:10
4WilAernouts1957DJA0:35:50


M45+ (9000m)

voornaamachternaamgebjrverenigingtijd
1DenyBlom1966DJA0:30:11
2Advan Beek1964RREL0:30:36
3KeesLazeroms1963Achilles0:31:08
4AdVerheijen1966AVO830:31:17
5HansKruis1963Hellas0:32:09
6HenkBruijns1956Sprint0:32:16
7Arnoldde Krom1966Spado0:32:44
8JanArnouts1958Achilles0:34:15
9Rienvan Vossen1959Spado0:34:33
10HaydarKara1964Achilles0:35:55
11AdBoeren1955AVR '900:36:01
12Keesde Hoon1956Achilles0:36:12
13ArjenGoedemondt1964nvt0:36:17
14MauriceJanssens1964AVO830:36:26
15JosJochems1953Achilles0:36:49
16Williamvan Overveld1964THOR0:37:39
17JackVissers1962TOF Breda0:37:44
18LaurensBeks1954Sprint0:38:28
19JanSlagter1954Parthenon0:38:35
20OnnoAmoureus1969AVO '830:38:45
21JoopPlukkel1952Sprint0:42:03
22Adriev Bavel1962Delta Sport0:42:55
23VictorWitter1950Sprint0:45:00
24PeterStrootman1962nvt0:45:01
25KoosHanswijk1951Diomedon0:50:05
26HansCoremans1964Achillesdnf


- Generated by DFUitslag (www.excyment.nl) -